אפשרות למשלוח מהיר עד אליכם בלי לצאת מהבית

משלוחים

משלוחים – ישראל

חברת שילוח עלות משלוחזמן אספקה שיטת המשלוח
משלוח לנקודת איסוף באמצעות צ'יטה35 ₪ עד 10 ימי עסקיםשירות שליח עד הבית
משלוח לנקודת איסוף באמצעות צ'יטה25 ₪ עד 14 ימי עסקיםמשלוח דואר רגיל

* שליח עד הבית פעיל ברוב חלקי הארץ, המשלוח מתבצע מיום העסקים הבא החל מרגע אישור ההזמנה בחברת האשראי, בימי עסקים בלבד. יום העסקים מסתיים בשעה 16:00.

* ישובים מרוחקים עד 16 ימי עסקים

לרשימת הישובים שלא נכללים בשירות שליח עד הבית – לחץ כאן.

* במקרה של שירות שליח עד הבית, במידה ואינכם בבית, ניתן לאשר לשליח השארת המשלוח ליד הדלת או בארון החשמל ובמקרה זה החברה לא תהא אחראית לכל נזק ו\או אובדן או נזק עקיף או תוצאתי אחר מסוג שהוא שיגרמו למשלוח כתוצאה מכך.

* במסגרת הליך הרכישה יהיה עלייך למלא כתובת מלאה ועדכנית שלך למשלוח.

* במהלך ההזמנה יהיה ניתן לצפות בסיכום פרטי ההזמנה טרם אישורה. מובהר כי לאחר אישור העסקה אין אפשרות לתקן את פרטי ההזמנה.

* לאחר השלמת הליך ההזמנה, יישלח לכתובת הדוא"ל של המזמין אישור בדבר פרטי העסקה.

 

מדיניות אספקת המוצר – משלוח

* יעדי אספקת ההזמנה בישראל הינם באזורים אליהם ניתן לבצע משלוחים באמצעות דואר ישראל ו/או שירותי שליחויות מלבד אזורים אליהם חברת השליחויות לא יכולה להגיע.

* משלוח המוצרים יתבצע בין 10- 14 ימי עסקים ממועד אישור העסקה על ידי חברת האשראי. למרות האמור יתכנו עיכובים במשלוח עד 30 יום ממועד אישור העסקה. יובהר כי קרייזי גיים לא יהיה אחראי לכל איחור במועד המשלוח, מכל סיבה שהיא שאינה תלויה בו, ולרבות כאלה שמקורם בין היתר בגוף באמצעותו מבוצעים המשלוחים, באיתור רוכשת המוצרים, בכוח עליון, מלחמה, שביתה, מעשה טרור, שיבושים, תקלות או סגר.

* עלות המשלוח אינה כלולה במחיר המוצר/ים והיא תתווסף למחיר הכולל של המוצרים. יובהר כי לאחר ביצוע ההזמנה לא יתאפשר שינוי כתובת למשלוח המוצרים.

* דמי המשלוח והמחיר הכולל של המוצרים יפורסמו באתר. קרייזי גיים שומר על הזכות לשנות מעת לעת את סכום דמי המשלוח ו/או לפטור מתשלום דמי משלוח והכל בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי.

* מובהר כי באם במועד הרכישה באתר יימסרו על ידך פרטים שאינם נכונים ו/או כתובת שהינה תא דואר ו/או לא נכחת בכתובת הרשומה למשלוח ו/או המשלוח לא נמסר לך מסיבה שאינה תלויה בקרייזי גיים ועקב כך לא סופקו לך הפריטים המבוקשים, תחויבי בתשלום נוסף בגין דמי משלוח.

מדיניות ביטול עסקה

* בהתאם לדין הנך זכאי לבטל את העסקה תוך 14 ימים מאישור ההזמנה או מקבלת המוצר, לפי המאוחר שבהם. במקרה כזה, יופחתו מן הזיכוי דמי ביטול בשיעור של 5% אך לא יותר מ- 100 ₪ וזאת לפי הדין בישראל. כן יופחתו מן הזיכוי תשלום בגין דמי משלוח והתשלום שקרייזי גיים יחויב בו על ידי חברת כרטיס האשראי בגין הביטול.

* בכל מקרה של רצונך לבטל את העסקה, תוכל לפעול, בתוך המועדים המפורטים לעיל, באחת מן הדרכים הבאות:

– באמצעות פנייה ב"צור קשר" באתר.

– באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת: crazygamemerch1@gmail.com 

– באמצעות פניה טלפונית לשירות הלקוחות של האתר: 0506820156. שעות הפעילות: ימים א'-ה' בין השעות 9.00-16.00. לא יינתן מענה בימי שישי ושבת, ימי חגים ומועדים.

עלייך להחזיר את המוצר שלם, באריזתו המקורית ובתנאי שלא נעשה בו שימוש ולצרף את חשבונית המס. המקורית. החזרת המוצר לחברה תתבצע באחריות הלקוח עם כתובת ברורה למשלוח. יש לציין את סיבת ההחזרה של הפריט. לאחר קבלת המוצר אצל קרייזי גיים יבוצע הזיכוי בהתאם לנוהלי חברת האשראי.

* באם המוצרים לא יגיעו לידייך עד 30 יום מיום הרכישה, באפשרותך לבטל את העסקה ולקבל את מלוא כספך חזרה.

* לא ניתן להחזיר פריט בודד שנרכש כחלק ממארז או סט, אלא רק את הערכה כולה על כל פריטיה.

* לא ניתן להחליף או להחזיר פריטים שנעשה בהם שימוש

* במידה ולאחר הקניה המוצר שבחרת אזל מהמלאי או במקרה שפרטי האשראי שלך לא נקלטו במערכת – הזמנתם עלולה להתבטל על ידינו. שירות הלקוחות שלנו ייצור עמך קשר לבירור ולעדכון.

כללי

* קרייזי גיים יהיה זכאי לבטל כל עסקת רכישה/הזמנה בכל עת אם יתברר כי הפרת איזו מהוראות תקנון זה/ תנאי הרכישה/ תנאי השימוש הכלליים.6

סל הקניות שלך ריק כרגע.

חזור לחנות

דילוג לתוכן